Αθλητικά

Tο αναλυτικό πρόγραμμα της Α΄ Κατηγορίας Δωδεκανήσου, Blue Star Ferries

Διαμορφώθηκε έπειτα από την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε σήμερα Παρασκευή 18.09.2020, στα γραφεία της Ένωσης, το αναλυτικό πρόγραμμα της Α΄ Κατηγορίας Δωδεκανήσου, Blue Star Ferries περιόδου 2020-2021.

1ος όμιλος

1η Αγωνιστική

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ – ΑΕ ΚΩΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

2η Αγωνιστική

ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΕ ΚΩΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΕΥΚΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ

3η Αγωνιστική

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΕ ΚΩΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΕΥΚΛΗΣ
Ρεπό: Α.Ε.Ρ.Α.

4η Αγωνιστική

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΑΕ ΚΩΣ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΕΥΚΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

5η Αγωνιστική

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΕΥΚΛΗΣ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
Ρεπό: ΑΕ ΚΩΣ

6η Αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΑΕ ΚΩΣ
ΕΥΚΛΗΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

7η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΑΕ ΚΩΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
Ρεπό: ΕΥΚΛΗΣ

8η Αγωνιστική

ΕΥΚΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΕ ΚΩΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

9η Αγωνιστική

ΕΥΚΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΕ ΚΩΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
Ρεπό: ΚΛΕΑΝΘΗΣ

10η Αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΕΥΚΛΗΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΕ ΚΩΣ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
Ρεπό: ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ

11η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΕ ΚΩΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΕΥΚΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΦΕΝΔΟΥ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ – Α.Ε.Ρ.Α.
Ρεπό: ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

2ος όμιλος

1η Αγωνιστική

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

2η Αγωνιστική


ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ

3η Αγωνιστική


ΑΕ ΛΕΡΟΥ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Ρεπό: ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

4η Αγωνιστική


ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
Ρεπό: ΑΕ ΛΕΡΟΥ

5η Αγωνιστική


ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
Ρεπό: ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

6η Αγωνιστική


ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

7η Αγωνιστική


ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

8η Αγωνιστική


ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
Ρεπό: ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

9η Αγωνιστική


ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

10η Αγωνιστική


ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
Ρεπό: ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

11η Αγωνιστική


ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ

Πηγή: epsdod.gr

Κατηγορίες:Αθλητικά